• ADAMUS JAN TOMASZ – organy – 24.09.1996r. – 9.06.1998r. – 21.09.1999r. – 5.09.2000r.
  • AGRATINA GEORGIJ – fletnia pana – 26.09.1995r. – 10.09.1996r. -09.1998r.
  • ANDERSON Elizabeth– harfa – 8.07.2004r
  • AMOS ENSEMBLE w składzie: Daniel Oktawian Piotrowski – kontratenor-, Szymon Strzelczyk – skrzypce barokowe -, Paulina Gibas – wiolonczela barokowa – , Marta Pindór –klawesyn- – 12.06.2022
  • ARASZKIEWICZ BARTOSZ – bas – 7.05.2013r.
  • ARMANOWSKA KATARZYNA – śpiew – 22.05.1990r. – 8.09.1998r.
  • ARMAŃSKI MARCIN – organy – 20.06.2006r. 26.05.2009r. – 11.09.2011r.
  • BARAN- BŁASZCZYK DOROTA – sopran-20.05.2014r.
  • BARDŁOWSKA URSZULA – sopran – 3.07.2007r.
  • BATOR DARIUSZ – fagot – 21.06.2005r.
  • BAUMANN FLORIAN – skrzypce – 3.09.1996r.
  • BEDNARCZYK KRZYSZTOF – trąbka – 22.09.2015
  • BEDNARZ BEATA – wokal – 11.07.2021
  • BIALIC ARKADIUSZ – organy – 24.05.2005r. – 8,06,2010r.
  • BIAŁKO ANDRZEJ – 19.08.1997r.
  • BIENER ELIZABETH – organy – 30.05.1993r. – 13.06.2003r.
  • BULBENKO GALINA – organy – 30.07.1990r.
  • BUBICZ ALEKSANDRA – sopran – 8.06.2004r.
  • BAUZIN PIERRE PHILIPPE – dyrygent – organy – 17.04.1991r./Francja/
  • BĄCZKOWSKI EMANUEL – organy – 08.09.2015 r.
  • BĄK EWA – organy – 11.10.2011r.
  • BRAUDSTETTER MANFRED – organy – 27.08.1996r.
  • BUTTMAN BERHARD – organy – 4.07.1995r.
  • BOKSZCZANIN JAN – organy – 21.05.2013r.
  • BONHARD ROEDER GISELA – sopran – 4.06.1996r. – 13.06.2003r.
  • CECOCHO IGOR – trąbka – 8.11.1994r.-6.10.1998r.- 21.09.1999r. – 23.05.2000r. – 8.10.2002r. -5.10.2004r. – 11.09.2011r
  • CHAŁUPKA PRZEMYSŁAW – akordeon – 10.10.2021
  • CHOROSIŃSKI ANDRZEJ – organy – 8.12.1986r. – 28.04.1987r. – 25.06.1988r. – 22.10.1988r. –
    10.1989r. – 16.10.1990r. – 5.11.1991r. – 8.11.1992r. – 6.07.1993r. – 24.04.1994r. – 16.05.1995r. – 17.09.1995r.24.06.1997r. – 19.10.1999r. – 13.06.2000r. – 8.10.2002r. – 7.10.2003r.
    5.10.2004r. – 11.10.2005r. – 19.09.2006r. – 2.10.2007r. – 3.06.2008r. – 6.10.2009r. – 21.09.2010r. – 21.08.2012r. – 24.09.2013r. – 23.09.2014r.-05.05.2015 r. -2016
  • CHRÓŚCINSKI DAMIAN – tenor – 23.06.2015r – 2016
  • CHOROSIŃSKI LUKAS – organy – 27.09.1994r. – 21.08.2012r. /KANADA/.
  • CHOROSIŃSKI MICHAŁ – aktor, deklamaforium – 21.09.2010r. -21.08.2012r.
  • CHÓR UNIWERSYTETU z LOS ANGELES – śpiew-16.05.1989r. – /USA/
  • CHÓR“DIEKLEINEKANTOREI”- /Bielefeld/ – 4.10.2005r. – 2.10.2008r.
  • CHÓR DZIECIĘCY Z BADÜRKHEIM – 3.08.2010r. – /NIEMCY/. dyr. Andreas Fischer – Schmitt
  • CHÓR “HUSUM CANTOREI ST.MARIA” – śpiew – 12.10.1993r. – /NIEMCY/
  • CHÓR “ZWEIBRUCKER KANTOREI” – śpiew – 17.10.1989r. – /NIEMCY/.
  • CHÓR “KAMMERCHOR MARSBERG” – śpiew – 15.10.1996r.
  • CHÓR “KANTOREI ST.SIXTI” – śpiew – 21.10.1990r. – /NIEMCY/.
  • CHÓR “KLEINE CANTOREI BAD DÜRKHEIM” – śpiew – -13.04.1993r. /NIEMCY/
  • CHÓR MĘSKI “OKTOICH” /Wrocław/ – 25.06.2010r.
  • CHÓR ” ENSAMBLE CHORAL DU CONSERVATOIRE DE GRASSE”- /Francja/ – śpiew – 17.04 1991r.
  • CHÓR „OLENSIS” – 4.06.2013r. – 17.06.2014r.- 30.06.2015 r.
  • CHÓR PAŃSTWOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ W KLUCZBORKU – 23.09.2008r.10.2009r. – 25.06.2010r. – 18.09.2012r.
  • CHÓR “LEVERKUSENER BACHCHOR”-07.1998r. – śpiew – /Niemcy/
  • CHÓR EWANGELICKI “WISŁA” – 4.12.1994r.
  • CHÓR “HERFORDER MÜNSTERCHOR” – śpiew 23.06.1992r. – 15.06.1995r. – 29.05.1997r. – 1.06.2000r. – 30.05.2002r.
  • CHÓR CHŁOPIĘCO-MĘSKI ,,PUERI CLAROMONTANI – 08.05.2022
  • CIESIELSKI JAROSŁAW – organy – 23.09.2003r.
  • CIEŚLAK MIROSŁAWA – organy– 06.05.2014r.
  • CISZEWSKI MARCIN – tenor – 11.10.2011r.
  • CROESE MICHELE – organy – 9.09.2003r.
  • CZECHOWSKA MARIA – śpiew – 8.11.1994r.
  • CZERSKA JADWIGA – organy – 13.04.1993r. – 18.06.1996r.
  • CZURLOK GABRIELA – organy – 2016
  • DĄBROWSKI MICHAŁ – organy – 28.08.1990r. – 27.08.1991r. – 8.09.1992r. – 7.09.1993r.- 23.09.1997r.
  • DENDERA GABRIELA – organy – 09.06.2009r.
  • DĘBSKI MATEUSZ – organy – 11.09.2022
  • DIGRYS LEOPOLDAS – organy – 17.08.1999r. – 25.08.2009r. – 18.09.2012r. /LITWA/
  • DOBRZAŃSKI TOMASZ – klarnet – 9.06.1998r.
  • DUCH JAKUB – organy – 4.06.2013r. – 17.06.2014r.
  • DUDZIŃSKA – WIECZOREK DANUTA – śpiew – 23.09.2003r.
  • DUO ORGANOWE: IRENA WISEŁKA- CIEŚLAR, GRAŻYNA FAJKOWSKA – 7.09.1999r. – 4.06.2002r.
  • DUELLA MARIO – organy – 24.08.2010r. – /WŁOCHY/.
  • DUŹNIAK MICHAŁ – organy – 7.05.2013r.
  • DYS HANNA – organy – 18.09.2007r.
  • DZIUBIŃSKA EMILIA – organy – 25.05.2004r. – 3.10.2006r.
  • DZIUBIŃSKI JERZY – organy – 25.05.2004r. – 3.10.2006r.
  • ERENC ROMUALD – gitara klasyczna – 25.08.2009r. 24.09.2013r.
  • FERFECKA ADRIANA – sopran – 2016
  • FRONC MAREK – organy – 18.05.2010r.
  • FIRLUS ANNA – organy -19.06.2012r. – /Ruda Śląska/.
  • FUJI NORIKO – śpiew – 19.06.1990r. – 7.07.1992r. – 21.06.1994r. – /USA/.
  • GAŁUSZKA MATEUSZ – organy – 22.09.2015 r.
  • GARBAREK ANDRZEJ – organy – 20.05.2014r.
  • GEMBALSKI JULIAN – organy – 27.04.1991r. – 12.10.1993r. – 10.05.1994r. – 27.05.1995r. – 21.05.1996r. – 13.05.1997r. – 5.05.1998r.- 6.05.2000r. – 7.05.2002r. – 6.05.2003r. – 11.05.2004r. – 10.05.2005r.- 6.06.2007r. – 8.05.2007r. – 6.05.2008r. – 12.05.2009r. – 11.05.2010r. – 11.05.2011r. – 08.05.2012r. – 18.06.2013r. – 03.06.2014r.- 02.06.2015 r. – 2016
  • GEMBALSKI HENRYK – skrzypce – 2016
  • GFRERER BERNCHARD – organy – 08.09.2009r. – /AUSTRIA/.
  • GOLONKA WACŁAW – organy – 23.05.2006r. –/CZECHY/.
  • GUDEL KLEMENS – organy – 16.07.1996r.
  • GRAHM URSZULA – organy – 23.08.2005r. 10.09.2013r.
  • GROSSER ULRICH – organy – 3.09.1996r. – 04.09.2012r. /Arnsberg/- /Niemcy/
  • GRODZKA-ŁOPUSZYŃSKA ELŻBIETA – sopran – 8.05.2007r. – 6.05.2008r. – 12.05.2009r. – 11.05.2010r.- 02.06.2015 r.
  • GRUBICH JOACHIM – organy – 16.11.1989r. – 13.10.1992r. – 18.10.1994r. – 3.10.2000r.
  • GRUDZIEŃ ROBERT – organy – 26.09.1995r. – 10.09.1996r. – 8.09.1998r.
  • GRYŃ ROMAN – trąbka – 12.05.1992r. – /Wrocław/.
  • HAREA DUMITRU – fletnia pana – 2016
  • HAUK FRANZ – organy – 23.08.1994r.
  • HARASIM- GRZELKA LUIZA – harfa – 25.07.2000r.
  • HERRIMAN KARL HELMUT – organy – /NIEMCY/.
  • HIGDON JAMES – organy – 2.06.1992r. – /USA/.
  • HIOLSKI ANDRZEJ – śpiew – 11.05.1993r. – /Warszawa/.
  • HOFER JOSEF – organy – 18.07.1995r.
  • HULISZ PAWEŁ– trąbka – 22.05.2012r. – /Gdańsk/.
  • INNIG RUDOLF – organy – 19.06.1990r. – 7.07.1992r.-5.07.1994r. – /NIEMCY/
  • IWASZKIEWICZ JOANNA – śpiew – 26.05.2009r.
  • IWASZKIEWICZ KRZYSZTOF – śpiew – 26.05.2009r
  • JAKUBIK MARTIN – organy – 07.06.2011r. – /CZECHY/.
  • JASIŃSKI OSKAR – tenor -06.05.2014r.
  • JASIURA JAROSŁAW – organy – 13.06.2021
  • JURCZYK MARCIN – organy – 30.06.2015 r.
  • KALFUS JAN – organy – 23.06.1993r.
  • KALUS RYSZARD – baryton – 24.05.2005r.
  • KAMERALNEJ KRAKOWSKIE TRIO STROIKOWE – obój, klarnet, fagot – 09.10.2022
  • KAMIŃSKA TERESA – wiolonczela barokowa 24.09.1996r. – 9.06.1998r.
  • KAPOL ANNA – organy – 24.06.2008r.
  • KARCZ KRZYSZTOF- organy – 23.06.2009r.
  • KAROLAK ELŻBIETA – organy – 10.09.2005r.
  • KAROLAK Magdalena– obój – 10.09.2005r.
  • KAROLAK KAMIL – skrzypce – 10.09.2005r.
  • KASZYCKA- KOWALCZYK ELŻBIETA – organy – 6.06.1995r.
  • KLARECKI ADAM – organy – 20.05.2003r.- 24.05.2011r. – 26.08.2014r.
  • KLAUZA GABRIELA – organy – 8.06.2004r.
  • KLIŚ ROMAN /Poznań/ – organy – 8.11.1994r.
  • KLOREK MAŁGORZATA – organy – 22.09.2008r. – 21.06.2011r.- 8.10.2013r.
  • KŁOSOWSKA KATARZYNA – mezzosopran – 11.09.2022
  • KMIECIK ŁUKASZ – organy – 19.06.2007r.
  • KOBYLIŃSKI RAFAŁ – tenor – 05.05.2015 r.
  • KOTARSKA MAGDALENA – sopran – 30.08.2011r.
  • KONOPKA MATEUSZ – puzon – 2016
  • KOPISZKA JUSTYNA – wokal – 2016
  • KRAWIEC WALDEMAR – organy – 1.10.1996r. – 20.05.2008r.
  • KREMER JOLANTA – sopran – 24.06.2008r.
  • KRUMMACHER CHRISTOPH organy – 24.08.2004r.
  • KRZEMIŃSKA – CHAŁUPKA JAGODA — 05.06.2012r. , 10.10.2021 – flet – /Kluczbork/
  • KULCZAK EDYTA – śpiew (mezzosopran) – 1.10.1997r.
  • KUPIŃSKI DARIUSZ – gitara – 5.06.2007r.
  • KUROWSKI BOGDAN – bas – 20.05.2008r. – /Praga/ /CZECHY/.
  • LADDY- SIENKIEWICZ WANDA – śpiew -12.07.1988r. – 28.04.1992r. /Warszawa/
  • LASOŃ KRZYSZTOF skrzypce – 23.05.2006r.
  • LAWRENCE DOUGLAS organy – 8.07.2004r. –/Sydney/ /AUSTRALIA/
  • LEMPA PIOTR – bas – 17.06.2014r.
  • LENART ADAM – organy – 4.10.1994r.
  • LEOFREDDI FULVIO – skrzypce – 3.06.2008r. – /Rzym/ /WŁOCHY/
  • LIPIŃSKI- BRAŃKA KAROL – skrzypce – 26.08.2014r.
  • LIS JADWIGA -skrzypce -8.06.2010r.
  • LUBASZKA MARZENA – sopran – 21.09.1999r.
  • LUBICZ- MISZEWSKA AGNIESZKA – organy – 22.06.1999r.
  • LUBINA JAKUB – gitara – 5.06.2007r.
  • LUNDKWIST GABRIELA – śpiew – 18.06.1996r.
  • LUNDKWIST ULLA – śpiew – 25.09.1990r. – /SZWECJA/
  • LUNDKWIST ERIK – organy – 25.09.1990r. – /SZWECJA/
  • ŁADYSZ BERNARD – śpiew – 23.04.1992r.
  • MACHURA MARIAN – organy – 27.05.1994r.
  • MADEJ ZDZISŁAW – tenor – 23.09.2014r.- 05.05.2015 r.
  • MADZIAŁA KAZIMIERZ – organy – 9.09.2008r.
  • MALANOWICZ JAROSŁAW – organy – 8.09.1987 – 12.05.1988r. – 22.08.1989r. – 4.06.1991r.
  • MUZYCZNA RODZINA MALIK – organy, skrzypce, flet, wokal –  10.07.2022
  • MASZCZYK ANITA – śpiew – 3.06.2003r.
  • MAYER KARL BERNHARD – organy – 10.09.1991r.
  • MEGGETTO ADRIANO – flet – 15.07.2008r.- /Ventimiglia/ – /WŁOCHY/ – 25.08.2015 r.
  • MEINHOLD WIELAND – organy – 28.08.2007r.
  • MENCEL JOACHIM – lira korbowa I fortepian – 08.08.2021
  • MIGOCZ IZABELA – sopran – 7.06.2005r.
  • MIZERA FRANTISEK– trąbka – 07.06.2011r. – /CZECHY/
  • MORYTO STANISŁAW – organy – 23.06.1987r. – 11.07.1989r. – 28.04.1992r. – 24.08.1993r. – 29.08.1995r.
  • MROCZEK JAN – organy -05.06.2012r. – /Częstochowa/.
  • MURCH RAIMUND – organy – 4.06.1996r. – 1.10.1997r.
  • MUSIALSKI ADAM – skrzypce – 19.06.2007r.
  • MUSIAŁ MACIEJ – tenor – 20.06.2006r.
  • MUSIAŁ WOJCIECH – organy – 09.10.2012r. – /Wrocław/.
  • NAM TAE WOO – śpiew – 5.09.2006r. – /Korea Płd./
  • NANCEKIEVILL PAUL – organy – 25.08.1998r.
  • NIESTRÓJ TOMASZ – organy – 08.05.2022
  • NOWAK SEBASTIAN – skrzypce – 23.06.2015 r.
  • NOWENKO MICHAL – organy – 3.09.2002r.- 7.09.2004r. – /CZECHY/.
  • NORSTOGA KARE – organy – 23.09.2004r. – /NORWEGIA/.
  • NYBERG ANN MARGRET – sopran – 23.08.2005r. – /SZWECJA/.
  • OHNIMUS MICHAEL – trąbka – 27.09.1994r. – /NIEMCY/
  • OLKIEWICZ GRZEGORZ – flet -16.05.1995r. – 24.06.1997r. – 13.06.2000r.
  • ORKIESTRA OSP ŁOWKOWICE – dyr. Wiktor Poloczek – 11.09.2011r.
  • ORLOW TOMASZ – organy – 7.10.2008r. – /Katowice/
  • PACIORKIEWICZ ARTUR – altówka -11.07.1989r. – /Kielce/
  • PARK JEON EON – organy – 5.09.2006r. – /Korea Płd./
  • PAWŁOWICZ PAWEŁ – klawesyn – organy – 12.09.2021
  • PERUCKA MARIA – skrzypce – 6.09.2005r. – 7.09.2010r.
  • PERUCKI ROMAN – organy -20.10.1998r. – 8.07.2000r. -17.09.2002r.– 6.09.2005r. – 23.09.2008r. – 7.09.2010r. – 09.09.2014r.
  • PIFFERARIDISANTOSPIRITO: MARGARET FRIEDRICH, MATTHIAS FRIEDRICH, PETER SCHUMANN – 30 instrumentów – 19.09.2000r. /heidelberg/ – /NIEMCY/.
  • PIELCZYK STANISŁAW – organy – 5.06.2007r.
  • PIETKIEWICZ MIROSŁAW – organy – 19.04.1987 – 22.05.1990r.- 28.08.1993r.
  • PIETRACHOWICZ JULIAN – puzon – 19.04.1987r.
  • PITROIS FABRICE – organy – 9.07.2002r.- /FRANCJA/
  • PTASZYŃSKA- GRAHM URSZULA – organy -16.10.1990r. – /SZWECJA/
  • PŁOTNICKA KATARZYNA – śpiew – 23.06.1987r.
  • PILCH ZBIGNIEW – skrzypce barokowe – 9.06.1998r.
  • PILCH MAREK – organy – 14.07.1998r.
  • POLOCZEK DAMIAN – organy – 2016
  • POPRAWA WOJCIECH – śpiew – 09.06.2009r.
  • RAVEL DUO PIANO – fortepian – 14.08.2022
  • RIBER ANDERS – organy – 12.09.1997r. -/DANIA/.
  • RODI SILVANO – organy 15.07.2008r.- /Monako/ -25.08.2015 r.
  • ROJEK PIOTR – organy
  • ROMANEK ŁUKASZ – trąbka – 09.10.2012r. /Wrocław/.
  • ROSIŃSKI JERZY – organy – 25.04.1989r.
  • ROS PERÉZ VINCENTE – organy – 25.06.1991r. – /HISZPANIA/.
  • ROSZKOWSKI MAREK – obój – 7.05.1996r.
  • RZECHOWSKA- KLAUZA GABRIELA – 1986r. – 15.10.1996r. -14.10.1997r. – 22.09.1998r.
  • RZYMAN BARTOSZ – organy – 21.06.2005r.
  • SAWICKA ZUZANNA – harfa – 29.08.2006r.
  • SEMENIUK- PODRAZA MIROSŁAWA – organy- 25.06.1991r.
  • SERAFIN JÓZEF – organy – 17.11.1987r. – 9.11.1989r. – 21.05.1991r.– 12.05.1993r. – 7.06.1995r. – 10.06.1997r. – 23.05.2000r. – 21.05.2002r.- 5.10.2010r.
  • SKRYCKA NATALIA – mezzosopran – 7.05.2013r.
  • SKUDLIK JOHANNES– organy – 16.05.1989r. – 6.06 1992r. – /NIEMCY/.
  • SOBIERAJSKI PAWEŁ – śpiew – 23.06.2009r.- 05.05.2015 r.
  • SOCZEK TOMASZ – organy – 23.06.2015 r.
  • SROKA BŁAŻEJ – organy – 29.08.2006r.
  • STEFAŃSKI MAREK – organy – 25.05.1999r.
  • STEFEK JAKUB – organy 2016
  • STENCEL TOMASZ – obój – 19.06.2012r. – /Katowice/.
  • STURM ANGELA – flet – /NIEMCY/ – 20.06.1989r.  8.10.1991r. – 21.06.1994r. – 2.07.1996r. – 23.06.1998r. – 27.07.1999r. – 1.06.2000r. – 1.07.2003r. – 22.06.2004r. – 4.10.2005r.- 4.07.2006r. – 4.09.2007r.
  • STURM HARTMUT – dyrygent – organy /NIEMCY/ – 20.06.1989r. – 8.10.1991r. – 23.06.1992r. – 21.06.1994r. – 2.07.1996r. – 29.05.97r. – 23.06.1998r. – 27.07.1999r. – 1.06.2000r. – 1.07.2003r.- 22.06.2004r. – 4.10.2005r. – 4.07.2006r. – 4.09.2007r. – 25.06.2010r.
  • SYNKIEWICZ PAWEŁ – obój – 9.09.2008r. – /Kalisz/
  • SZADOWIAK JANUSZ – 18.07.2000r.
  • SZADEJKO ANDRZEJ – 22.05.2012r. organy – /Gdańsk/.
  • SZAŁEK ROMUALD – flety proste, śpiew – 08.09.2015 r.
  • SZLACHETKO- CROESE IZABELA – trąbka – 9.09.2003r. – /WŁOCHY/.
  • SZOSTAK ALDONA –śpiew – 19.05.2015 r.
  • SZKURIENKO MICHAŁ – organy – 19.05.2015 r.
  • SZOSTEK- RADKOWA KRYSTYNA – śpiew – 15.06.1993r.
  • SZYMAŃSKI WŁADYSŁAW – organy – 9.05.2006r.
  • SCHNECK EKKEHARDT – organy – 21.06.1988r. – /NIEMCY/.
  • SYTIANKO EDWARD – flet – 11.10.2005r. – /UKRAINA/
  • ŚWIĄTEK – ŻELAZNA BARBARA – flet – 25.05.1999r.
  • TOBOŁA KATARZYNA– mezzosopran – 11.09.2022
  • THOMAS DIETRICH – organy – 25.07.2000r. – /NIEMCY/
  • TRACZEWSKI CEZARY – flet – 23.08.1994r.
  • TRIO SMYCZKOWE „JAK AMADEUSZ“ ANDRZEJ GNIEWEK, URSZULA GNIEWEK MARIA KORALEWSKA, – wiolonczela – 5.10.1999r.
  • URBAŃCZYK- MRÓZ ALINA – sopran – 24.05.2011r.
  • WALOSZCZYK KRZYSZTOF – harfa – 23.08.1994r.
  • WERNER LESZEK – organy- 26.05.1987r. – 8.06.1993r. – 6.09.1994r. – 10.10.1995r.
  • WIECZOREK GRZEGORZ – kontrabas – 23.09.2003r.
  • WIELAND MAŁGORZATA – śpiew – 22.09.2009r. 21.06.2011r. 08.10.2013r.
  • WIERZBIŃSKI ANTONI – flet – 22.05.2007r.
  • WILCZYŃSKI PIOTR – organy – 8.06.1999r.
  • WILKUS KRZYSZTOF- organy – 21.09.1992r. – /Poznań/
  • WISEŁKA – CIEŚLAR IRENA – organy – 22.05.2007r.
  • WITKOWSKA JOANNA – organy – 26.05.1998r.
  • WŁOSEK ELŻBIETA – organy – 7.06.2005r.
  • WOJNOWICZ TYTUS – obój – 8.06.1999r.
  • WOYTOWICZ STEFANIA – śpiew – 28.08.1990r. – 27.08.1991r. – 8.09.1992r. – 7.09.1992r. – 23.09.1997r.
  • WOLAK MARCIN – bas baryton – 22.09.1998r.
  • WOLEŃSKA ELŻBIETA – flet – 20.05.2003r. – 18.05.2010r.
  • WOLEŃSKI MACIEJ – trąbka – 9.05.2006r.
  • WRATISLAVIA TRUMPET CONSORT /Wrocław/ w składzie: IGOR CECOCHO, ARTUR ERENFELD, PAWEŁ SPYCHAŁA, SŁAWOMIR CICHOR -19.09.2006r. w składzie: IGOR CECOCHO, ARTUR ERENFELD, PAWEŁ SPYCHAŁA, ALEKSANDER ZALEWSKI – 2.10.2007r. w składzie: IGOR CECOCHO, ARTUR ERENFELD, PAWEŁ SPYCHAŁA, SEWERYN WRÓBEL – 5.10.2010r.
  • WRÓBEL PAWEŁ – organy – 3.07.2007r.
  • ZABORNY WITOLD – organy – 11.05.1999r.
  • ZAKOŚCIELNY MACIEJ – słowo mówione – 09.10.2022
  • ZALESKI PIOTR – gitara – 13.10.1992r. – 8.06.1993r.
  • ZALEWSKI WITOLD – organy –  2016
  • ZAŁĘSKI ADAM – organy – 20.06.1994r.
  • ZBOCH DARIUSZ – skrzypce – 7.10.2008r. – /Katowice/
  • ZESPÓŁ SOLISTÓW KAMERALNYCH „A QUATRO“ – 22.06.1999r.
  • ZWARYCZ ANDRZEJ – klarnet – 17.09.2002r. – 7.10.2003r.
  • ŻARNOWIECKA BARBARA – sopran – 21.05.2013r., – 20
Skip to content