Studio Nagrań - baner

STUDIO NAGRAŃ

Studio nagrań – to profesjonalne studio nagraniowe, w którym nagrywamy słuchowiska, audiobooki, instrumenty muzyczne, solistów czy całe zespoły muzyczne. Ponadto świadczymy usługi obrabiania ścieżek dźwiękowych, mix
i mastering nagrań muzycznych. Procujemy na profesjonalnych narzędziach studyjnych markowych producentów, zapewniając czystość i wysoką jakość naszych nagrań. Do naszych produkcji podchodzimy bardzo indywidualnie, dostosowując się do wymagań artystów oraz realizując ich wizje artystyczne.

Imprezy Firmowe i integracyjne

Imprezy firmowe i integracyjne

Nie ma lepszego sposobu na nawiązanie bliższych kontaktów i zbudowanie zaufania w grupie niż zabawa poza murami firmy. O tak, taka impreza dla pracowników to sprawdzony sposób na stworzenie zgranego zespołu, chętnego do wzajemnej współpracy w realizowaniu zadań. Tak się składa, że imprezy integracyjne dla firm to coś, w czym czujemy się mocni! Ale nie tylko.
Może chcesz wydać przyjęcie promujące nowy projekt lub markę?
To również pozycje z gwiazdką w naszym imprezowym menu.

Sale konferemcyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe
do wynajęcia

Nasza siedziba znajduje się w ścisłym centrum Kluczborka (100 m od rynku).
Posiadamy sale o różnych wielkościach i ustawieniach: konferencyjnym, teatralnym, szkolnym – zgodnie z życzeniem klienta.

Techniczna Obsługa Imprez

Techniczna Obsługa Imprez

Oferujemy obsługę imprez od strony audio-wizualnej i scenograficznej. Posiadamy zaplecze techniczne:
– scenę, podesty sceniczne, podia dla prelegentów
– nagłośnienie estradowe, nagłośnienie konferencyjne i urządzenia peryferyjne: cyfrowe konsolety, mikrofony
– oświetlenie sceniczne
– zorganizujemy meble eventowe: krzesła, sofy, stoliki
–  dysponujemy doświadczoną kadrą realizatorów

Próbownia

Próbownia

Jako instytucja kultury dysponujemy dwiema salami prób. Są to miejsca stworzone przez muzyków dla muzyki w celu odbywania prób muzycznych, ćwiczeń zespołowych. Pracownia jest wyposażona w niezbędny sprzęt muzyczny oraz wszelakie niezbędne akcesoria. Specjalnie przystosowane pomieszczenia  oraz wysokiej klasy sprzęt muzyczny umożliwia duży komfort grania oraz delektowania się tworzonymi dźwiękami. Pomieszczenia są ogrzewane, z dostępem do WC i parkingu samochodowego.

Wyposażenie sali prób to:
– perkusja akustyczna wraz z hardwer’em oraz talerzami perkusyjnymi
– wzmacniacze gitarowe
– wzmacniacze basowe
– nagłośnienie, mikrofony, okablowanie

 Posiadamy zaplecze sprzętowo-techniczne i jesteśmy w stanie sprostać wielu wymaganiom artystów. Nasze sale umożliwiają granie prób zespołom oraz rejestracje  utworów w komfortowych warunkach. Nasi podopieczni mogą liczyć na nasze wsparcie sprzętowe i techniczne podczas własnych koncertów. Zespoły, mają także szansę trafić pod skrzydła instytucji kultury, która oferuje usługi koncertowe oraz wsparcie promocyjno – medialne.

Skip to content