Zapewnimy kompleksową obsługę techniczną Twoich realizacji. Przygotujemy odpowiednie oświetlenie i nagłośnienie, idealnie dostosowane do założeń danego wydarzenia. Nasz zespół to ludzie z wieloletnim doświadczeniem, którzy do każdego projektu podchodzą indywidualnie. Pasja i zaangażowanie pozwalają przygotować wszystkie realizacje na najwyższym poziomie. Współpracujemy ze specjalistami od multimediów i scenografii, dlatego chętnie służymy pomocą w doradztwie technicznym i merytorycznym.

Sprzęt jakim dysponujemy jest na najwyższym poziomie. Posiadamy urządzenia renomowanych firm m.in. TWAudio, JBL, Shure, Sennheiser, Allen&Heath, ChamSys, Robe czy Martin. Aby dostosować się do potrzeb klientów, stale rozwijamy nasze zaplecze sceno-techniczne. Na co dzień współpracujemy z firmami od techniki scenicznej, gdzie istnieje możliwość wynajmu sceny lub podestów wraz z montażem, demontażem i transportem. Firmy oferują wynajem scen estradowych w różnym kształcie czy rozmiarze.

Jeśli organizujesz koncerty, eventy czy kameralne spotkania, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie !!! Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci przygotować i zrealizować niezapomniane wydarzenie !!!

Mamy doświadczenie
100 %
Działamy kompleksowo
100 %
Pracujemy prosesjonalnie
100 %
system system
Skip to content